GROSS – це український фамільний бренд, заснований в 2017 році. З моменту заснування головною метою слугує створення власного, якісного взуття з оригінальним стилем та деякою цікавою особливістю.

Взуття GROSS відрізняється від будь-якого іншого своєю глибокою сутністю – дарувати не тільки радість від придбання нової пари, а і допомагати людям! Відтепер, придбання простої для розуміння речі може нести велику користь для оточуючих – людей, яким потрібна соціальна поміч.

Купуючи пару взуття Ви автоматично віддаєте частину витрачених коштів на благодійність, тобто даруєте комусь шанс на життя, а комусь давно жадану іграшку.

Матеріали

Взуття GROSS – це якість, досягнена використанням тільки перевірених матеріалів у сукупності з індивідуальним підходом до виготовлення кожної пари. При виробництві взуття ми збираємо найкращі матеріали з усієї Европи, а саме: високоякісну шкіру, італійський та турецький замш та справжній льон. Крім цього ми приділяємо велику увагу підошві для Ваших майбутніх GROSS, а саме – використовуємо тільки високоякісний матеріал: ультралегку EVA, надійний поуліурітан та довершену ергономіку.

Ми впевнені, що наша якість додає особливість взуттю. Робота майстрів по виробництву взуття та тільки найкращі матеріали – найголовніша цінність бренду GROSS. Перш за все, прискіпливість при виборі матеріалів розкриває нашу мету – робити взуття від якого Ви будете отримувати тільки насолоду і впевненість в своїх GROSS.

Даруй радість собі та піклуйся про оточуючих разом з GROSS!